Zábavný a hudební program

Není žádnou novinkou, že nejen jídlem a pitím je zaručena úspěšnost společenského setkání/party. Velmi podstatným „detailem“ bývá hudba a následovně i zábavný program.

Dokážeme Vám doporučit a zároveň i zajistit kompletní program.

Vyjdeme Vám vstříc i v případě, že se rozhodnete využít „vlastních zdrojů“ a kapelu, případně DJ či jakéhokoliv účinkujícího si sami vyberete nezávisle na našich službách.

Pro Vaši inspiraci jsme připravili orientační nabídku hudebního a zábavného programu restaurační a vyhlídkové lodi Európé. Nejen zábava, ale i vhodně zvolená květinová nebo balonková výzdoba může Vaši společnost potěšit.


Hudební produkce

    * Hudba 60´, 70´, 80´, 90´let
    * Pop
    * Rock
    * Hudba jiných kultur
    * Latinskoamerická hudba
    * Jazz
    * Chanson a salonní hudba
    * Country/folk
    * Historická hudba
    * Samostatná produkce
    * Reprodukovaná hudba s uvaděčem (DJ)
    * Lidová hudba

Zábavná produkce

    * Moderátor ev. bavič (v českém či cizím jazyce)
    * Průvodce (v českém či cizím jazyce)
    * Taneční produkce
    * Varietní produkce
    * Kouzelník, Fakír, Hadí žena, Věštkyně, Karikaturista, Imitátor, Asijské bojové umění, Travesty show, Mažoretky, Taneční pár nebo skupina, Piráti, Historický šerm, Mobilní casino, Zábavné soutěže aj.

Program na míru:

Vzhledem k tomu, že máme zájem na tom, aby Váš čas strávený u nás byl skutečně dle Vašich přestav, dovolíme si Vám splnit vše, oč požádáte. Kupříkladu Vám můžeme nabídnout ochutnávku vín, možno i s profesionálním someliérem nebo výuku tanců a mnoho dalších, vše záleží jen na Vás a Vašem přání.