Možnosti využití

FIREMNÍ PARTY:

Zvažujete možnost uspořádat firemní večírek/party – tradičně či netradičně?

Ač Vám možnost uspořádání party „na vodě“ může připadat jako netradiční, vězte, že pro mnoho klientů je večírek na lodi již zažitou klasikou.

Zorganizujeme pro Vás kompletní akci na klíč pod Vaším dohledem či případně bez Vašeho přičinění a výsledek bude nadmíru vynikající. Sestavíme Vám návrh akce tak, aby odpovídal Vašim představám…přejete si klasiku či „něco“ neobvyklého?

PARTY PRO OBCHODNÍ PŘÁTELE A SPOLUPRACOVNÍKY:

Máte zájem poděkovat svým obchodním partnerům formou společenského setkání či případně nevíte, jak jim poděkovat. Neváhejte a kontaktujte nás. Zorganizujeme pro ně party, na kterou bude těžké zapomenout v dobrém slova smyslu.

VÝROČÍ, SVATBY, PROMOCE, NAROZENINOVÉ PARTY:

Máte rádi oslavy „se vším všudy“ nebo dáváte přednost oslavě v malém kruhu přátel? Jsme připraveni na všechny varianty. Přejete si, aby hosté měli klasické servírované menu nebo dáte přednost občerstvení formou švédského stolu, kde si každý „mlsný jazýček“ najde to své? Je libo hudbu, zábavné vystoupení nebo ohňostroj? Neváhejte, splníme Vaše představy bez starostí.


KLASICKÉ PROJÍŽĎKY PRAHOU:

Ti, kteří mají chuť vidět Prahu z jiného pohledu či jen poobědvat nebo povečeřet ...I ti, kteří chtějí své známé pozvat na projížďku, nabízíme dvouhodinové plavby lodí většinou s občerstvením formou bohatého rautového stolu. Během dvouhodinové plavby se proplouvá historickým centrem Prahy.

Dárkové poukazy

Neváhejte a obdarujte své blízké dárkovým poukazem na plavbu lodí s občerstvením. Více informací na tel. č. 777 816 133.